Naturalny wygląd brwi dzięki makijażowi permanentnemu

Wiele kobiet narzeka, że ich brwi są rzadkie i nie mają kształtu, który by im odpowiadał. Każdego ranka muszą poświęcać sporo czasu na podkreślanie brwi kredką i cieniem, a efekt i tak nie zawsze jest zadowalający: czasem brwi zostają za mocno podkreślone i kobieta wygląda karykaturalnie.

Zalety makijażu permanentnego

Makijaż permanentnyWiele pań zmęczonych koniecznością codziennego malowania, decyduje się na makijaż permanentny brwi – metoda piórkowa w Łodzi. Jest to druga metoda – obok metody cieniowania – która pozwala na wizualne zagęszczenie brwi i uzyskanie ich naturalnego wyglądu. Jeżeli zdecydujemy się na makijaż permanentny – powinnyśmy poszukać gabinetu linergistki: to ona bowiem zajmuje się wykonywaniem makijażu trwałego. Podczas metody piórkowej, rysowany jest każdy pojedynczy włosek brwi – pigmentacja nie wypełnia całkowicie brwi, dzięki czemu efekt jest naprawdę naturalny: przybywa włosków. Z pewnością otoczenie nie spostrzeże się nawet, że nasze brwi są narysowane – chyba że sami im powiemy. Oczywiście makijaż permanentny nie jest przeznaczony tylko dla kobiet! Zabiegowi mogą poddawać się także mężczyźni – na przykład ci, którzy na skutek urazu posiadają ubytek w łuku brwiowym. Z pewnością, decydując się na trwały makijaż, będziemy mogli cieszyć się swoim atrakcyjnym wyglądem.

Makijaż permanentnyBrwi wykonane metodą piórkową nie wymagają odświeżania przez cały rok – dopiero po upływie tego czasu pigment może zacząć się wytracać, w związku z czym konieczne będzie uzupełnienie makijażu. Wiele osób jest jednak zdania, że jednorazowa inwestycja w roczny makijaż permanentny, jest warta efektu, jaki uzyskujemy. Zastanawiając się nad tym, które metoda uzupełniania brwi – piórkowa czy metoda cieniowania – jest bardziej skuteczna, weźmy pod uwagę przede wszystkim to, czy brwi wyglądają naturalnie po zabiegu. Choć dzieje się tak w obu przypadkach, można dostrzec jednak drobne różnice między efektami tych dwóch zabiegów: warto wybrać więc to rozwiązanie, które nam bardziej odpowiada. Oprócz trwałego makijażu brwi linergistki wykonują też inne rodzaje makijażu permanentnego. To makijaż oczu – kresek górnych lub dolnych, a także makijaż permanentny ust – może to być pigmentacja konturu ust z wypełnieniem lub rozświetlenie ponad konturem.

Dzięki możliwościom, jakie daje nam makijaż permanentny, każda kobieta może czuć się dobrze bez konieczności wykonywania codziennego makijażu. Pamiętajmy jednak o tym, że aby móc wykonać zabieg, należy odznaczać się pełnym zdrowiem – niedozwolone jest podchodzenie do zabiegu na przykład przy chorobach skóry.

Komentarze są zablokowane