Stylizacja włosów z pomadą Reuzel

Marka Reuzel to już klasyka w pielęgnacji i stylizacji męskich włosów na całej głowie – od czubka głowy, przez zarost, aż po wąsy. Jej twórcami są właściciele legendarnego holenderskiego salonu barberskiego, a ich produkty są szeroko znane i bardzo charakterystyczne.

Pomada Reuzel jest trwała

reuzel pomadaMówiąc o Reuzel, nie można nie wspomnieć o pomadzie do włosów, która jest już flagowym produktem marki. Dlaczego warto wybrać pomadę Reuzel? Na liście produktów tej firmy znajduje się tylko kilka pomad, jednak w tym przypadku wystarcza to w zupełności. Jeśli chodzi o Reuzel – pomada do włosów to produkt pozwalający na znaczną swobodę w stylizacji włosów w zależności od tego, jak się ją nakłada i jak suszy. W ofercie można znaleźć zarówno pomady wodne, jak i woskowe. Te pierwsze posiadają słabszy chwyt, dlatego są idealne do naturalnie wyglądających fryzur, krótkich włosów oraz początkujących użytkowników. Osobno lub dla wszystkich tych grup naraz. Z kolei pomady woskowe zastygają szybciej, więc wymagają o wiele większej wprawy w nakładaniu. Z tego powodu powinny ich używać osoby bardziej doświadczone, a także te, którym zależy na bardzo trwałej fryzurze. Zależnie od tego, w jaki sposób się je nakłada, utrzymuje się różny stopień chwytu. Po nałożeniu na suche włosy, a także po lekkim podsuszeniu, chwyt jest o wiele mocniejszy.

reuzel pomadaZ drugiej strony ta sama pomada nałożona na wilgotne włosy posiada słabszy chwyt, daje więc bardziej naturalny efekt, który ceni sobie wielu panów. Wybierając odpowiednią siłę chwytu jak również stopień połysku produktu (każdy posiada inny) można każdego dnia układać fryzurę idealną bez większych trudności. Dzięki zawartości olejków pomady Reuzel posiadają także właściwości pielęgnacyjne, chronią przed przesuszaniem i w efekcie ich regularne stosowanie może poprawiać kondycję włosów, a to również przekłada się na wygląd fryzury. Pomady stosowane są zarówno przez profesjonalnych barberów, którzy chętnie wybierają pomady o silniejszym chwycie, jak i przez zwykłych użytkowników, którzy na co dzień sami układają fryzury. Pomada dzięki swoim właściwościom prezentuje się doskonale, a ponieważ nie zastyga do końca, umożliwia też poprawki w ciągu dnia, więc zawsze można poprawić włosy, aż znów będą ułożone według zamysłu ich posiadacza. Ciekawą kwestią związaną z pomadami Reuzel jest też wygląd opakowań. Na każdym pudełku pomady znajduje się… świnia, ponieważ słowo Reuzel oznacza po prostu smalec.

Ani jednak nie ma go w składzie, ani nim nie pachnie. Wręcz przeciwnie, zapachy Reuzel są bardzo męskie i dość długo utrzymują się na włosach, co jest kolejnym plusem stosowania produktów tej marki.

Komentarze są zablokowane